Nowości
Odkurzacz basenowy  Dolphin LIBERTY™ 400
Odkurzacz basenowy Dolphin LIBERTY™ 400
7 361,00 zł
szt.
Strój saunomistrzyni
Strój saunomistrzyni
249,00 zł
szt.
Pareo męskie
Pareo męskie
89,00 zł
szt.
Pompa ciepła FAIRLAND - IPHCR
Pompa ciepła FAIRLAND - IPHCR
6 229,66 zł (1 452,00 €)
szt.
Producenci
Kontakt

Jeśli masz problemy z zamówieniami,
lub preferujesz kontakt telefoniczny zapraszamy.

519-514-104

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00 - 16:00.

W czym i jak do sauny ?
W czym i jak do sauny

Pierwsza wizyta w saunie może przerażać. Możesz się zastanawiać czy pójście tam ma sens, skoro zamiast się relaksować, będziesz się stresować nagością. Warto pamiętać, że dla stałych bywalców brak ubrania w saunie jest zupełnie naturalny i nie przychodzą oni tam po to, żeby obserwować innych ludzi.

czytaj całość »
Pielęgnacja wody w jacuzzi-jaka chemia do wanny spa-poradnik
Pielęgnacja wody w jacuzzi-jaka chemia do wanny spa-poradnik

Obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój rynku spa w Polsce, a każdy szanujący się hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynku itd. posiada w swojej ofercie profesjonalny urządzenia. Seanse w wannach spa to na tyle przyjemne doznania, że coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego mini basenu. Kąpiel w jacuzzi rozluźnia, zapewnia  ważny w dzisiejszych czasach relaks i odpoczynek. Oprócz tego najwyższej jakości urządzenia wyposażone są w dysze do hydromasażu. 

czytaj całość »
Podstawy chemii basenowej - JAKA CHEMIA DO BASENU ?- jak stosować ?
Podstawy chemii basenowej - JAKA CHEMIA DO BASENU ?- jak stosować ?

Woda basenowa ma tendencje do zanieczyszczania się. Przede wszystkim woda w basenie jest stojąca oraz oddziałują na nią niekorzystne czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, promieniowanie. Baseny ogrodowe są dodatkowo narażone na przedostawanie się do nich roślinności, gleby. Są to idealne warunki dla rozwoju wszelkiego rodzaju bakterii, mikroorganizmów czy alg. Mogą one wywołać podrażnienia, alergie a nawet niebezpieczne dla zdrowia choroby. Aby temu zapobiec potrzebna jest odpowiednia filtracja i dozowanie dobrej jakości chemii basenowej. Odpowiednie środki nie tylko zwalczają zanieczyszczenia, ale działają także prewencyjnie. Rynek basenowy jest przesycony wszelkiego rodzaju środkami, dodatkowo nie każdy jego użytkownik posiada odpowiednia wiedzę pozwalającą na prawidłowe uzdatnianie. W tym poradniku przedstawimy podstawy stosowania chemii do basenu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl