Formy płatności

 1. PRZELEWY 24

Najwygodniejszy i najszybszy sposób płatności. Po wyborze tej płatności zostajemy przekierowani na stronę Przelewy 24 i przez formularz dokonujemy płatności. Bezpiecznie, wygodnie. Środki natychmiast pojawiają się na naszym koncie a paczka zostaje następnie wysłana. 

.

Szanowni Państwo,

Informujemy o niezbędnych zmianach wynikających z unijnej dyrektywy PSDII (2nd Payment Services Directive) o usługach płatniczych, która weszła w życie 14 września 2019 r.

Kluczowym elementem tego rozporządzenia, wpływającym na podniesienie bezpieczeństwa płatności, jest wprowadzenie tzw. Silnego Uwierzytelniania większości transakcji internetowych inicjowanych przez Klientów.

Oznacza to, że zainicjowanie płatności wymagać będzie identyfikacji za pomocą co najmniej 2 z 3 niezależnych metod uwierzytelnienia (zwykle nazywanych „uwierzytelnianiem dwuskładnikowym”).

1. Coś, co Klient zna (np. PIN lub hasło)

2. Coś, co Klient posiada (np. Karta lub telefon)

3. Coś, czym Klient jest (np. odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy)

W przypadku płatności kartą wykorzystany będzie standardowy mechanizm do uwierzytelniania znany jako 3D Secure (3DS). Do 31 grudnia 2020 r. płatności kartą będą realizowane również bez wymaganego SCA.

Do końca roku wszyscy wydawcy kart powinni zapewnić bezpieczeństwo SCA. Usługa będzie świadczona automatycznie przez Przelewy24.

Z poważaniem,

Zespół Przelewy24

 

2. PŁATNOŚĆ KARTĄ 

Najszybsza forma płatności. Po wyborze tej metody płatności zostajemy przekierowani na stronę Przelewy 24 i przez formularz dokonujemy płatności. Bezpiecznie, wygodnie. Środki natychmiast pojawiają się na naszym koncie, a paczka zostaje następnie wysłana.


BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów, oraz zabezpieczenie Państwa danych. Nasz sklep posiada certyfikat SSL służący do szyfrowania połączenia i zabezpieczenia danych.


 

3. PRZELEW BANKOWY

Tradycyjny przelew bankowy, możliwość wykonania przelewu elektronicznego, jak i na poczcie, urzędzie. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu płatności. 

Dane do przelewu:

FHU KURSPORT Robert Kogut

ul. Brodowska 3

33-300 Nowy Sącz

mBank 88 1140 2017 0000 4402 1284 63274. PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE

Płatność gotówką przy odbiorze kurierowi. Opcja przy zamówieniu za pobraniem.

 

4.SKLEP STACJONARNY 

 


 

 
 

 

 

 

 


darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniach powyżej 500 zł
dostawa kurierem gratis!!!

kolsuntant

519 514 104

Infolinia czynna w dni robocze
w godz. 8:00 - 16:00 

sprawdzone marki

SPRAWDZONE MARKI

w ofercie tylko produkty
najwyższej jakości 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl