Emulsja zapachowa do łaźni parowej 5L
Wystaw opinię o produkcie
Emulsja zapachowa do łaźni parowej, gotowa do stosowania. Jest produkowana na bazie wysokogatunkowych, naturalnych olejków eterycznych.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Emulsja do łaźni parowej jest produkowana na bazie wysokogatunkowych, naturalnych olejków eterycznych. Zastosowana w łaźni parowej pozwala w pełni rozkoszować się aromaterapią. Emulsja do łaźni parowej dzięki szerokiej gamie zapachów uatrakcyjnia pobyt w łaźni i stwarza miłą atmosferę.
Stosowanie:
Bezpośrednio do użytku. Dozowanie uzależnione jest od wielkości kabiny i żądanej intensywności zapachu.
Dostępne zapachy:
Najpopularniejsze:
zioła alpejskie, imbir, cytryna-pomarańcz, eukaliptus, japońska mięta, zioła szwajcarskie, sosna, trawa cytrynowa, cedr
Inne:
alaska, aloes, ananas, azjatycka, trawa, bajkowy las, bambus, choinka, cynamon, cytryna, czekolada mięta, drzewo sandałowe, erotic, górskie zioła, grejpfrut, jagoda, jaśmin, kawa, kiwi, kokos, kokos-wanilia, mięta, melisa, miodzik, orchidea, owoce lasu, róża, rumianek, zimowe marzenie, zimowa bajka, truskawka
Przy zamówieniu prosimy o dopisanie wybranego zapachu z pola wyboru.
Zapachy dostępne "od ręki" są w polu wyboru.
Inne zapachy dostępne do 3 dni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.